Exterior Products Packaging Products Interior Products Dunya Polistren Group || Main Page
Dunya Polistren Group
Dünya Polistren Grup, iç mekana yönelik uygulamalar yapmak üzere Dünya Dekorasyon olarak 2001 yılında faaliyete geçmiştir. Zaman içerisinde şirketleşerek polistren ambalaj, polistren kartonpiyer, söve, EPS Blok üretimlerine başlamıştır. Enjeksiyon ürünleri üretim tesisinine yaptığı büyük yatırımlar ile kısa zamanda sektörün lider firmalarından olmuştur.
Yenilikçi ve girişimci yaklaşımı ile dikkatleri toplayan Dünya Polistren Grup, AGİAD (Adana Genç İş Adamları Derneği) İş ve Meslek Ödülleriínde İnovasyon Ödülü, Refleks Gazetesi Lokomotif Ödülleri Yılın İnovatif Şirketi Ödülü, GAMEP Yılın Markası Ödülü gibi birçok değerli ödül ile başarılarını taçlandırmıştır.
32 marka tescil ve kalite belgesi ile 23 ülke, 4 kıtaya yaptığı ihracatlar ile marka kalitesini sadece belgeleri ile değil uluslararası tercih edilebilirliği ile de kanıtlamıştır.
Teknolojik ve gelişmiş yapısı ile birlikte 10.000 m2 lik merkez fabrikası, 6000 m2 kapalı alanı ile 6000 m2 açık alana sahip dış cephe ürünleri fabrikası ve 7.500 m2 deposu, yenilenen ve güçlenen vizyonu ile 2017 yılından itibaren Dünya Polistren Grup, Uluslararası "Evsen" Şirketler Grupu bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir.
Hedef ve İlkeler
Dünya Polistren Grup, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri, bayileri ve yan sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

"Müşterilerimiz velinimetimizdir.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Dünya Polistren Grup'un kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.
Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.
Evsen Group of Companies