Exterior Products Packaging Products Interior Products Dunya Polistren Group || Main Page Send Mail
Dunya Polistren Group
Dünya Polistren Grup San. Ve Tic. Ltd. Şti. iç ve dış mekana yönelik uygulamalar yapmak üzere Dünya Dekorasyon olarak 2001 yılında faaliyete geçmiştir. Dünya Polistren Grup sektörle buluştuğu ilk yıldan itibaren tüm inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu ısı yalıtım izolasyonu ve dekoratif yapı malzemeleri alanında yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir. 2017 yılında Dünya Polistren Group global oyuncu olmak adına gücünü "Evsen" Şirketler Group ile birleştirdi.

Dünya Polistren Grup Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde 8.500 m2 lik alanı, 4 metre bina yüksekliği bulunan Eps, Ön Şişirme, Eps Enjeksiyon, Eps Blok, makineleri ile iç cephe malzemelerinin üretildiği gibi, aynı zamanda dış cephe ürünlerini Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi 8.500 m2 lik kapalı, 8.000 m2 lik açık alanı, 14 metre bina yüksekliği bulunan XPS-EPS kesim makineleri ile dış cephe kaplama malzemelerinin üretildiği fabrika bulunmaktadır. Zaman içerisinde büyüyerek tüm Ambalaj Gruplarının (Balık Kutusu, Arı Kovanı, Dondurma Kutusu vs.) üretimini sağlayan Dünya Polistren Grup alanında öncülüğe sahip olmuştur. Aynı bölge içerisinde 3. tesisini açan Dünya Polistren Grup büyük bir hızla faaliyetlerine durmadan devam etmektedir. Bölge bayilik sistemi ile çalışan Dünya Polistren Grup, Dünya Dekor markası ile yurt içi ve yurtdışına ürünlerini ulaştırmaktadır. Ürün çeşitliliği, kapasitesi ve kalitesi ile ülkede sektörün lideri konumundadır.

Etkin pazarlama sistemleri sayesinde oluşan yüksek talep Dünya Dekor'un büyük bir hızla büyümesine olanak sağlamıştır. Dünya Polistren Grup kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışı benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Türkiye'nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer alan Dünya Polistren Grup kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka birliği ile sanayide örnek gösterilen yalıtım ve dekoratif sektörünün en güçlü firması olmuş ve sektöründe pazar liderliğine yükselmiştir. Ülkemiz geleceği adına bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğü "Yalıtım" alanındaki çalışmalarıyla bu sektörde liderlik görevini her zaman üstlenmiştir. Dünya markası bu modern tesisin de vereceği güç ile ülkemizin yarınlara daha güvenle bakmasına destek olacak, enerji konusunda dışa bağımlılığımızı azaltacak, Halkımız'a, İnşaat Sektörü'ne, Ülkemiz'e ve Dünya'ya hizmet etmeye devam edecektir.

Yenilikçi ve girişimci yaklaşımı ile dikkatleri üstüne toplayan Dünya Polistren Grup, AGİAD (Adana Genç İş Adamları Derneği) İş ve Meslek Ödülleri'nde İnovasyon Ödülü, Refleks Gazetesi Lokomotif Ödülleri Yılın İnovatif Şirketi Ödülü, GAMEP Yılın Markası Ödülü gibi birçok değerli ödül ile başarılarını taçlandırmıştır. 32 Marka Tescil ve Kalite Belgesi ile 23 ülke, 4 kıtaya yaptığı İhracatlar ile marka kalitesini sadece belgeleri ile değil Uluslararası tercih edilebilirliği ile de kanıtlamıştır. Milyonlarca m2 referans işlerimiz, yüz binlerce m3 ürün tedariğimiz ile ticaret hacminde "Sürekli gelişme ve iyileşme" ilkesi ile "etik değerlerimize sahip çıkarak", prensiplerimizden ödün vermeden, markamızı ve ailemizi büyütmeye devam ediyoruz. Dünya Polistren öncülüğü olarak Hepimiz; distribütöründen bayisine, uygulamacısından ustasına kadar "Bir köpük tanesiyle başlayan güç birliğinin parçasıyız!"

Evsen Group of Companies